скільки теплоти потрібно для нагрівання 300 грам води від 15 градусів до 25 градусів питом

теплоємність 4200 дж/кг градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Глухов Пашок.

Ответ: 12600Дж

Объяснение:

m=300г           0,3кг

t1=15°C

t2=25°C

с=4200Дж/кг°С

----------------------

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=4200*0,3*(25-15)=12600Дж