50 БАЛІВ.ДОПОМОЖІТЬ.Нерухоме тіло масою 200г під дією постійної сили за 5 с набуло швидкості 4 м/с.

Визначте модуль цієї сили.

Ответы на вопрос

Отвечает Щеглова Маргарита.

Дано: m=200 г=0,2 кг; t=5 с; Vо=0; V=4 м/с; F - ?

----------

F=ma

a=(V-Vo)/t=V/t

F=m*V/t

----

F=0,2 * 4 / 5=4/25=0,16 H.  Это ответ.