Яка кількість аміаку випаровується в холодильнику , за той час поки з води 20 градусів отримаємо

лід 5 кг (ПЖПЖПЖ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сквородин Михаил.

Ответ: 0,31кг

Объяснение:

Дано:

mв=5кг

mл=5кг

t воды=20с

t льда=0с

с=4200Дж/кг°С

L=1370кДж/кг

------------------

m аммиака-?

1)Q воды= c*m*Δt= 4200*5*20=420000Дж

2)Q аммиака= L*m

m= Q/L=420000/1370000= 0,31кг