М'яч масою 0,5 кг унаслідок удару набуває прискорення 500 м/с2. Визначте середню силу удару.


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Кирилл.

a = F/m

F = ma

F = 0,5 * 500 = 250Н