Допоможіть, будь ласка. Треба написати з умовою: За який час вертоліт пролетить відстань 360 км

при середній швидкості польоту 150 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Smolyazhenko Artur.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 360 км

V = 150 км/ч

____________

t - ?

S = V·t

t = S / V = 360 / 150 ≈ 2,4 ч