Пари спирту масою 1,5 кг взято при температурі 78°С. Скільки енергії передасть він навколишньому

середовищу при конденсації й подальшому охолодженні до 20°С? Дано і графік також потрібні​

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Максим.

Ответ:

1567500 Дж

Объяснение:

Q-1567500 Дж

Q=Q1+Q2

Q1-Lm

Q2=cm(t-t1)

Q=Lm+cm(t-t1)= 0,9*sqr(6)10Дж/кг*1,5кг + 2500Дж кг*С*1,5кг*(78C-20С)=1567500 Дж