Скільки коливань здійснить за 50 с маятник, якщо частота його коливань дорівнює 5Гц? * 1 бал​


Ответы на вопрос

Отвечает Квашук Вiкуся.

Ответ:

N= 250

Дано:

t= 50 c

υ= 5 Гц

_______

N-?

Розв'язання:

N= υ× t

N= 5× 50= 250