За скільки часу подолає віддаль від залізничного вокзалу до автовокзалу тролейбус, якщо він

рухається із середньою швидкістю 15км/год, а відстань між вокзалами 4,5км.

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Кристина.

Ответ: 18 мин

Объяснение:

Дано:

V=15км/час

S=4,5км

--------------------

t-?

t=S/V=4,5/15=0,3часа=18мин

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:

Объяснение:

4.5+15=0.3 год або це 18 хв.

1 год -60 хв

0.3 год -х хв

розв'язуєм пропорцію

0.3*60/1=18 хв