Чому дорівнює маса чувунної деталі, якщо при її охолоджені від 1020С до 20С видилилось 15,12МДж

теплоти? питома теплоємності чавуну 540Дж/кг×С​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебышов Роман.

Ответ: 28кг

Объяснение:

Q=15,12МДж              

t1=1120°C  

t2=20°C

c=540Дж/кг°С

--------------------

m-?

Q=c*m*(t2-t1)

Отсюда m=Q/(c*(t2-t1))=15120000/(540*(1120-20))=28кг