СРОЧНО 50 БАЛЛОВ тіла проходить за 5 хвилин відстань 0.06 км. яку відстань тіла проходить за 7хв 40

сек​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Дмитрий.

Ответ:

треба 40 розділити на 7

Объяснение:

40:7=23:5=8

все правильно, на уроці дізнаєшся чому так саме

Отвечает Есенгелди Адема.

Ответ:

92м

Объяснение:

Дано

t1=5хв=300с

L1=0.06км=60м

t2=7хв40с=460с

L2-?

V=L/t V=60/300=0,2 м/с

L2=V*t2 L2=0,2*460=92м