Ребят помогите!!!! За 2 хвилини тіло здійснило 120 обертів. Знайти період обертання тіла. 1. 2с.

2. 1с.3. 60с.4. 0,5с. Выберите вариант.​

Ответы на вопрос

Отвечает Олінійчук Марина.

Відповідь:

T=1c

Пояснення:

2 хв це 120с(2*60)         n=120 обертів   , тоді Т=n/t⇒120/120=1