Знайти швидкість рівномірного пересування лижника, якщо за 3 години часу він пройшов 19980м


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

1,85 м/с

Объяснение:

t = 3 ч = 10800 с

S = 19980 м

V - ?

=============

V = S / t = 19980 / 10800 = 1,85 м/с