Допоможіть будь ласка. Автобус проехал 30 км за 30 хв А на ступні 20 км за 15хв. Визначите

середню шляхову швидкість автобусаза весь час руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупчатникова Варя.

Дано: S1=30 км; t1=30 мин=0,5 часа; S2=20 км; t2=15 мин=0,25 часа;

Vcp - ?

------------------

Vcp=весь путь/все время

Vcp=(S1 + S2) / (t1 + t2)=

(30 + 20) / (0,5 + 0,25)=50 / 0,75=66,66....=66,(6)≈66,7 км/ч.

ИЛИ

50/(1/2 + 1/4)=50 : 3/4=50 * 4/3=200/3=66 2/3 км/ч  -  это точный ответ.

30 минут - полчаса

15 минут - четверть часа.