У скільки разів збільшиться сила ампера що діє на провідник зі струмом розміщений в магнітному

полі,якщо довжину провідника зменшитиу 1.5 рази,силу струму в провіднику зменшити у 2 рази,а магнітну індукцію збільшити у 9 разів​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобаль Андрій.

Ответ:

Объяснение:

Во сколько раз увеличится сила ампера действующего на проводник с током размещенный в магнитном поле, если длину проводника уменьшить в 1,5 раза, силу тока в проводнике уменьшить в 2 раза, а магнитную индукцию увеличить в 9 раз​?

Дано:

L₁

L₂ = L₁ / 1,5

I₁

I₂ = I₁ / 2

B₁

B₂ = 9·B₁

__________

F₂ / F₁ - ?

F₁ = B₁·L₁·I₁

F₂ = B₂·L₂·I₂ = (9·B₁)·(L₁/1,5)·(I₁/2) =

= (9/(1,5·2))· B₁·L₁·I₁ = (9/3)·B₁·L₁·I₁ = 3·B₁·L₁·I₁

F₂ / F₁ = 3·B₁·L₁·I  / (B₁·L₁·I) = 3 раза