З якої висоти спустився парашутист якщо він рухався протягом 5хв з швидкістю 4м/с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Барчишена Виктория.

Ответ:

Объяснение:

5(хвилини)*4(швидкість)=20м - висота

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Відповідь: 1200 м

Пояснення:

Секунда має 60 хв значить множем

4×60=240 м/хв

240×5=1200 м