Рухаючись рівномірно прямолінійно, велосипедист проїжджає 40м за 4с. Який шлях він проїде під час

руху з тією самою швидкістю за 20с

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Лера.

Ответ:

Велосипедист проедет 200 м

Объяснение:

Дано:

S_{1} = 40 м

t_{1} = 4 c

t_{2} = 20 c

Найти:

S_{2} \ - \ ?

---------------------------------------

Решение:

Скорость тела:

v = \dfrac{S}{t}

Так как велосипедист едет равномерно, то его скорость не меняется:

\dfrac{S_{1}}{t_{1}} = \dfrac{S_{2}}{t_{2}} \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ S_{2} = \dfrac{t_{2}S_{1}}{t_{1}}}}

Расчеты:

\boldsymbol {S_{2}} = (20 c · 40 м) / 4 c = 200 м

Ответ: S_{2} = 200 м.

#SPJ1