Срочно: Два тіла: одне густиною рi = 1,5 г/см та об'ємом V = 0,5 см; друге рі густиною р, = 0,5

г/см' та об'ємом V,= 1,5 см' зв'язали разом та опустили у воду. Яка частина їх загального об'єму буде занурена у воду? Dom​

Ответы на вопрос

Отвечает Ходаковская Алина.

Ответ:

1/2 (половина)

Объяснение:

Вес в воздухе:

P₀ = m*g = ρтела*V*g = 2000*10*V = 20 000*V.

Вес в воде:

P₁ = (3/4)*P₀ = (3/4)*20000*V = 15000*V.

Выталкивающая сила:

Fₐ = P₀ - P₁ = (20000-15000)*V = 5000*V

Но

Fₐ = ρводы*g*V₁

V₁ = Fₐ / (ρводы*g) = 5000*V / (1000*10) = 0,5*V

Находим:

V₁ / V = 0,5*V / V = 0,5 или 1/2

В воде находится половина объема тела.