Помогите, пожалуйста Суцільне однорідне тіло об'ємом V, густина якого p плаває на межі між важкою

рідиною з густиною р1 і легшою рідиною з густиною р2. Яка частина об'єму тіла буде у важкій рідині?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.
P1=p·g·V-p1·g·V
P2=p·g·V-p2·g·V
P1+P2=2*p·g·V-g·V·(p1+p2)
p=P1+P2+g·V(p1+p2)/2·g·V
_

Не забывайте сказать "Спасибо"! и, если ответ удовлетворил, то выберите его как "Лучший" - Вам вернется часть баллов!
Бодрого настроения и добра! 
Успехов в учебе!