Робота сили 200 Н під час рівномірного переміщення вантажу дорівнює 100 Дж. Визначити час дії сили

і розвинуту потужність якщо кут між напрямами сили і переміщення становить 60°? Швидкість руху вантажу 0,25 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Валерия.

Ответ:

Нужно выяснить КПД

Объяснение:

дано m=200 кг   h=0,1 м    F=500 Н     L=0,5 м

КПД=Ап*100%/Аз=m*g*h*100%/F*L=200*10*0,1*100%/500*0,5=80%

Ответ КПД=80%