Лижник перші 20 хв. рухався зі швидкістю 6 м/с, а потім 16,8 км- зі 4 балла швидкістю 7 м/с.

Визначити середню швидкість лижника. Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Утушкин Макс.

Ответ:6,67

Пояснення:

20хв=1200сек

L1=1200*6=7200м

L2=16,8 км =16800м

t1=1200сек

t2=16800:7=2400сек

Дізнаємося спільну відстань :

7200+16800=24000м

Дізнаємося спільний час:

1200+2400=3600

Дізнаємося середню швидкість:

24000:3600=6,6666666667, скорочуємо до сотих і виходить 6,67.