Яка кількість теплоти виділяється при кристалізації 600 г міді, взятої за температури плавлення?


Ответы на вопрос

Отвечает Пенкрат Маша.

Ответ:

Объяснение:

Ответ:

Q=1080кДж

Объяснение:

Q=λ*m=180000*6=1080000Дж=1080кДж