Яка кількість теплоти потрібна, щоб перетворити на пару ртуть масою 300г при температурі 357 ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куга Диана.

Ответ:

Дано:

m- 300 г . = 0,3 кг

l - 300000 Дж/кг

Знайти :

Q

Объяснение:

Q= m×l = 0,3×300000= 90000 Дж= 90 кДж