Яка кількість теплоти необхідна для перетворення спирту об 'ємом 0,5 л у пару при температурі 78°С?


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Соня.

Ответ: 353340Дж

Объяснение:

Дано:

V=0,5л

t=78°C

ρ=0,78г/см³

L=906кДж/кг=906000Дж/кг

=========================

Q-?

Q=L*m=L*V*ρ=906000*0,5*0,78=353340Дж