При замиканні акумулятора на резистор, опір якого 4 Ом, сила струму в колі дорівнювала 0,2А, а при

замиканні на резистор опору 7 Ом, сила струму - 0,14А. Визначити струм короткого замикання

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Денис.

Ответ: 0.47A

Объяснение:

Дано:

R1=4 Ом    

I1=0.2 A      

R2=7 Ом    

I2=0.14 A  

---------------

Iкз=?

I1*(R1+r)=I2*(R2+r)   (ЭДС в обоих случаях не меняется)

r=(I2*R2-I1*R1)/(I1-I2)=(0.14*7-0.2*4)/(0.2-0.14)=3 Ом

E=I1*(R1+r)=0.2*(4+3)=1.4 B

Iкз=E/r=1.4/3=0.47 A