2. Швидкість автомобіля збільшилась з 2м/с до 9,5 м/с протягом 1,5 с. Визначити прискорення, з яким

рухався автомобіль. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карабанова Екатерина.

Ответ:

5 м/с²

Объяснение:

v₀ = 2 м/с

v = 9,5 м/с

t = 1,5 c

a - ?

============

a = (v - v₀) / t = (9,5 - 2) / 1,5 = 5 м/с²