Учень перший круг пробіг за 8 хвилин, другий за 6 хвилин, а третій за 5 хвилин. З якою середньою

швидкістю рухався хлопець? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Екатерина.

Ответ: 3S/19м/мин

Объяснение:

Дано:

S1=S2=S3

t1=8мин

t2=6мин

t3=5мин

---------------

Vср-?

Vср=(S1+S2+S3)/(t1+t2+t3)=3S/(8+6+5)=3S/19м/мин