тіло рухається по колу довжиною 400м зі швидкістю 90км/ч Чому дорівнює період його обертання?даю 50

баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Клокова Алина.

Ответ: 16с

Объяснение:

Дано:

L=400м

V=90км/ч=25м/с

-----------------------

T-?

Т=L/V=400/25=16с