Автомобіль рухається рівномірно зі швидкістю 54 км/год. Мотоцикліст, що рухається зі сталою

швидкістю 72 км/ год, обганяє автомобіль. Визначте в км/ год швидкість руху мотоцикліста в системі відліку, пов'язаній з автомобілем.

Ответы на вопрос

Отвечает Дешевов Тимофей.

Ответ:

Авто-54 км/год

Мотоцикл - 72 км/год

1). 72+54=126(км/год)-сума швидкостей

2). 126:2=63(км/год)

В-дь:63 км/год