ДОПОМОЖІТЬ З ФІЗИКИ!!!! Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 70 км/год, а потім ще 2 год зі

швидкістю 50 км/год. Яка середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

t1 = 3 год

v1 = 70 км/год

t2 = 2 год

v2 =50 км/год

v cер = (s1 + s2)/(t1+t2)

v cер = (70*3 + 50*2)/(3+2) = 62 (км/год)