Чому дорівнює період коливань T камертона, якщо за одну секунду він робить 441 коливань?​


Ответы на вопрос

Отвечает Савин Саша.

Ответ:

Т=1/f=1/441=2.26*10⁻³c  або 2.26мс.

Объяснение: