СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ! 1.перевести в м/с 14,4 км/год 90 см/хв. 2. Визначити швидкість руху

автомобіля, який відстань 0,48 км проїхав за 1 хв.3. Плавець пливе проти течиї річки, визначити швидкість плавця відносно берега річки, якщо швидкість плавця відносно води 1,5 м/с, а швидкість течії 0,5 м/с. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корчевный Алексей.

Ответ:

1)14,4 км/год=14,4*1000м/3600с=4м/с;

90 см/хв=90*100м/60с=150м/с;

2)V=l/t=0,48*1000м/60с=8м/с;

3)V=V(плавця)-V(течиї річки)=1.5-0.5=1 м/c

Объяснение: