Плавець пливе проти течії ріки. Знайдіть швидкість плавця відносно берега, якщо його швидкість

відносно води 1,5м/с, а швидкість течії річки 0,5 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Екатерина.
По закону сложения скоростей

V=Vп-Vр=1,5-0,5=1 м/с