Автомобіль проїхав 65 км за 45 хв, а потім ще 200 км за 3 год. Яка середня швидкість на всьому

шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Мусатаева Диля.

Ответ: 70,67м/ч

Объяснение:

Дано:

S1=65км

t1=45мин=0,75ч

S2=200км

t2=3ч

------------------------

Vcр-?

Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)=(65+200)/(0,75+3)= 70,67км/ч

Объяснение: