6. Пішохід 90 хв йшов зі швидкістю 5 км/год, а потім 2 год їхав на велосипеді зі швидкістю 14

км/год. Яка середня швидкість на всьому шляху? (2

Ответы на вопрос

Отвечает Гулина Катя.

Ответ: 10,14км/ч

Объяснение:

Дано:

t1=90мин=1,5ч

V1=5км/ч

t2=2ч

V2=14км/ч

----------------------

Vср-?

Vср=S/t=(V1*t1+V2*t2)/(t1+t2)=(5*1,5+14*2)/(1,5+2)=10,14км/ч