Хвилинна стрілка в 1,5 раза довше за годину. У скільки разів швидкість кінця хвилинної стрілки

більша за швидкість кінця годинної стрілки?

Ответы на вопрос

Отвечает Жубандыкова Аяулым.

Відповідь: Кутова швидкість хвилинної стрілки = 2π/3600 рад / сек кут.швидкість годинникової стрілки = 2π/43200 рад/сек = π/21600 рад/сек Vmin/Vчас = 1,5R2*21600 / 3600r2 = 9 разів вище.

Пояснення: