Який ККД теплового двигуна,котрий виконав корисну роботу 50кДж, якщо при повному згоранні пального

виділилося 200кДжтеплоти? Бистро дам 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ: 25%

Объяснение:

Дано:

Ап=5кДж

Аз=200кДж

============

η-?

η=Ап/Аз=50/200=0,25*100%=25%