Голка швацької машини коливається з періодом 0,25 с. Знайдіть частоту коливання голки. Скільки

коливань здійснить голка за 2 хвилини?

Ответы на вопрос

Отвечает Утриванов Артем.

Відповідь:

T=0,25c

t=2хв=120c

ν-?

ν=1/T=1/0,25=4гц

N=ν*t=4*120=480коливань

або

N=t/T=120/0,25=480коливань

Пояснення: