СРОЧНО!!!6. Олтична сила лінзи дорівнюс 8 дптр. Якою є фокусна відстань ціеї лінзи?​


Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Надежда.

Ответ:

12,5 см

Объяснение:

D=8 дптр    F=?

===

F=1/D=1/8=0.125 м

==================