Визначити висоту на якій перебуває тіло, якщо його потенціальна енергія рiвна 450Дж, а маса

становить 300г.

Ответы на вопрос

Отвечает Авдовченко Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

Еп = 450 Дж

m = 300 г = 0,3 кг

g ≈ 10 м/с²

h - ?

==========

Еп = m·g·h

h = Еп / (m·g) = 450 / (0,3·10) = 150 м