СРОЧНО! ДАМ 15Б.Автомобіль проїхав 8 км за 1 годину, а потім ще 240 км за 4 години. Чому дорівнює

середня швидкість на всьому шляху​​

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Владислав.

Ответ:

8+240/1+4=248/5=49,6 км/год середня швидкість

Объяснение: