Турист ішов гірською стежкою, рухаючись зі швидкістю 4 км/год, а потім повернувся до місця свого

старту, рухаючись зі швидкістю 6 км/год. Якою була середня швидкість руху туриста на всьому шляху? а) 5 км/год б) 4,8 км/год В) 4,6 км/год г) 4,4 км/год​ с решением!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лиза.

Ответ:

вариант Б

Объяснение:

v ср = (2 v1 v2) / v1+v2 = (2*4*6) / 4+6 = 4.8 вариант Б