Щоб нагріти на примусі воду, було витрачено 75 г гасу. Яку кількість теплоти дістала вода, якщо на

її нагрівання затрачено 34 відсоткiв тiєï теплоти, що виділилася при згоряннi гасу?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Дано:          СИ:               Решение:

m=75г         0,075кг        Qп=Q-n  

n=34%                              Q=mq                

q=4,6*10^{7}Дж/кг             Qп=mq-n          

Qп-?                                 Qп=0,075*4,6*10^{7}-34%%=1173000Дж

Ответ: Qп=1173кДж