Веселопидист рухається з середньою швидкістю 8км/год.Який шлях він проїде за 30хв? Поможіть пж


Ответы на вопрос

Отвечает Ключеня Ульяна.

Ответ:

4 км

Объяснение:

v=8 км/ч     t=0.5 ч     s=?

===

s=v*t=8*0.5=4 км

===============

Отвечает Усик Іра.

Дано:

v= 8 км/год

t= 30 хв= 0,5 год

_______

l-?

Розв'язок:

v =  \frac{l}{t} →l = v \times t

l = 8 \times 0.5 = 4км

Відповідь: l= 4 км