Найбільший із фіксованих спостерігачами айсберг мав площу поверхні 1·10¹⁰м² і висоту близько 50 м -

це був так званий плоский айсберг. визначте його масу, якщо густина айсберга становить 920кг/м³​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Марк.

Ответ:

46 \times  {10}^{13} kg

m = p v = 920 \times 1  \times  {10}^{10}  {m}^{2}  \times \times  50 {m} = 920 \times 50   \times  {10}^{10}  {m}^{3}  =  \:   \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  =  4600 \times {10}^{10}   = 46 \times {10}^{13}  kg