Рактор рухається зі швидкістю 10 м/с протягом 0,5год який шлях пройшов трактор ​


Ответы на вопрос

Отвечает Демянчук Дарина.

Дано:

v= 10 м/с

t= 0,5 год= 1 800 с

______________

l-?

Розв'язок:

v =  \frac{l}{t} →l = v \times t

l = 10 \times 1800 = 18000м

18 000 м= 18 км

Відповідь: l= 18 км