Визначити фокусну відстань лінзи та її вид, якщо оптична сила її дорівнює 1,6 дптр​


Ответы на вопрос

Отвечает Анфилофьев Ваня.

Ответ:

62,5 см

Объяснение:

D=1.6 дптр    F=?

===

F=1/D=1/1.6=0.625 м

==================