Скільки сухих дров треба сспалити щоб виділилась такаж енергія як за згорання 500г торфу​


Ответы на вопрос

Отвечает Ескендирова Жаныл.

Дано:

m1= 500 г= 0,5 кг

q1= 14×10⁶ Дж/кг

Q1= Q2

q2= 13×10⁶ Дж/кг

______________

m2-?

Розв'язок:

Q1=Q2

Q1= q1m1

Q2= q2m2

q1m1= q2m2→m2= \frac{q1m1}{q2}

m2 =  \frac{14 \times  {10}^{6} \times 0.5 }{13 \times  {10}^{6} } ≈ 0,54 кг

Відповідь: m2 0,54 кг