Кут падіння променя на зеркальній поверхні 56° чому дорівнює кут між відбитим променем і

дзеркальної поверхні​

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественская Валерия.

Ответ:

кут між відбитим променем дзеркальної поверхні дорівнює сумі кутів падіння та відбивання

1)90-56=34

2)90-56=34

3)34+34=68.