Яку енергію і скільки матиме тіло масою 2кг, що рухається зі швидкістю 5м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Амурская Полина.

Ответ:

кінетичну енергію = Ек=mV²/2=2*5²/2=25 Дж

Объяснение: