6. Перші 10 хв човен рухався зі швидкі- стю 15 км/год, а наступні 10 хв — зі швидкістю 18 км/год.

Яка середня швидкість руху човна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

Ответ:

средняя скорость 16,5

Объяснение:

так как 15+18=33÷2 =16,5 среднее арифметическое